Vardas, Pavardė, Pravardė?
Kostas Balčiūnas.

Gimimo data, arba gimimo diena, horoskopas, religiniai įsitikinimai?
1985 lapkričio 17d. Skorpionas, tikintis, bet neišpažįstantis jokios religijos.

Instrumentas-ai (modelis, kita įranga)?
Gitaros: ESP Edwards E-CY-128-DT, ESP Edwards E-LP-98LTC, Ibanez RG7 321, Epiphone Joe Pass Emperor II. Stiprintuvai, kubai: Marshall JCM 900 4100 Head, Marshall 1936V Cabinet, Marshall AVT50 Combo. Efektai: Electro Harmonix Metal Muff, Ibanez TS808, Boss CS2, Boss GE5, Boss NS2, Ibanez DE7. Jim Dunlop Big Stubby 3,0 mm mediatoriai.

Nuo kada grupėje SBS?

Nuo 2009 metų.

Kur grojai prieš tai, arba groji šiuo metu. Muzikinis išsilavinimas,
kitas išsilavinimas?

Groju grupėse Night (Panevėžys), D.A.R. (Panevėžys), Wake Up! (Kaunas). Taip pat tenka pamuzikuoti visokiuose projektuose, kaip samdytas muzikantas. Esu baigęs Panevėžio Kazimiero Paltaroko vidurinę mokyklą, Panevėžio vaikų muzikos mokyklą, klasikinės gitaros specialybę, Panevėžio kolegiją, pramoginės muzikos gitaros specialybę.


Mėgstamiausios grupės, atlikejai favoritai?

Steve Vai, Dream Theater, Eddie Van Halen, Zakk Wylde, Joe Satriani, Yngwie Malmsteen, Mattias IA Eklundh, Paul Gilbert.

Įsimintiniausias koncertas apskritai, ir su SBS?

Steve Vai Vilniuje ir Dream Theater Varšuvoje, o su SBS įsimintiniausi dar ateityje.

Broliai, seserys, augintiniai

Esu vienturtis, auginu šunį.

Mėgstamiausios knygos?

Daugiausia skaitau mokslinę fantastiką, mistiką, kartais detektyvus. Mėgstamiausi autoriai Clifford D. Simak, Jack L. Chalker, Harry Harrison, Stephen King.

Mėgstamiausi filmai. Ką manai apie TV?

Star Wars ir Lord of the Rings visos dalys. Daugiausia žiūriu fantastinius filmus, taip pat patinka istoriniai apie vikingus, riterius, senąsias civilizacijas ir t.t. Manau, kad TV yra labai negerai tad praktiškai nežiūriu.

Mėgstamiausias patiekalas, gėrimas?

Pica, ant laužo kepta mėsa ir didžioji dauguma bulvinių patiekalų. Iš gėrimų labiausiai mėgstu stiprią juodą arbatą su pienu, žalią arbatą su citrina. Iš alkoholių - alus, viskis, brendis, sambuca.

Žalingi įpročiai, ydos?

Tinginystė, ėjimas miegoti ryte ir kėlimasis vakare, kartais internetas.

Kiti pomėgiai, hobi?

Po muzikos nelabai kam ir lieka laiko, laisvalaikiu bandau perklausyti kuo daugiau muzikos ir peržiūrėti kuo daugiau koncertinių DVD. Užsiimu ir kitokia relaksine veikla kaip pasilinksminimais, išvykomis su draugais ir t.t.

Kur norėtum nuvykti? Labiausiai patiko lankytis....?

Didžiausia svajonė, kurią kada nors tikrai įgyvendinsiu yra nuvykti prie Didžiosios Kinų sienos.