Grupės SPICY BITS OF SCANDAL (Pikantiškas Skandalas), plačiau žinomos kaip SBS, istorija prasidėjo 1979 m. grupei grojant rokenrolo stiliumi.1982 m. grupės muzikos stilius pradėjo keistis į sunkujį roką ir galutinai susiformavusi SBS tampa viena iš lyderių Lietuvos sunkiosios muzikos scenoje, dalyvauja visuose svarbesniuose muzikiniuose renginiuose, groja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
1996 m. SBS išleidžia kasetę „Mėnulio šviesa“, kurią sudaro 9 kompozicijos, sukurtos Viliaus, Tomo ir Vitalio. Po šio albumo SBS veikla kiek aprimsta. Po šio albumo SBS veikla kiek aprimsta. 1999 m. SBS švencia savo gyvavimo 20–mečio jubiliejų Vilniuje tuo metu didžiausiame Lietuvoje „Karolinos“ muzikiniame klube, koncertas įrašytas video formatu. Po šešerių metų pauzės 2005 m. SBS vėl atsikūrė. Šį kartą – specialiai tarptautiniam festivaliui „Roko Naktys – 2005“. Į sceną pakilo kiek pasikeitusio sąstato grupė: Vitalis Kairiūkštis (vokalas), Vilius Kraujalis (klavišiniai/vokalas), Tomas Varnagiris (gitara), Martynas Garbačas (bosinė gitara) ir Šarūnas Venckus (mušamieji). Tačiau SBS neapsiribojo „Roko Naktimis“. Grupė turėjo „apšildyti“ į Vilnių taip ir neatvykusius ROYAL HUNT ( 2005 spalio 21 d.). Tačiau nėra to blogo, kas neįšeitų į gerą: patys heavy metal grandai JUDAS PRIEST pasirinko grupę „apšildyti“ juos Vilniuje (2005 gruodžio 3 d.). Šis koncertas buvo įrašytas ir 2006 metais SBS išleido dvigubą albumą „Gimęs laimėti“, į kurį įėjo aukščiau minėto koncerto įrašas, 5 visiškai naujos dainos (viena jų „Žaidėjas“ iš kart tapo viena populiariausių tokio stiliaus dainų) ir DVD, kuriame yra Lietuvos Valstybinės Televizijos nufilmuotas koncertas iš festivalio „Roko naktys 2005“. 2006 metais SBS parengia naują programą, kuri pirmą kartą buvo pristatyta tarptautiniame festivalyje „Roko naktys 2006“ kartu su tokia žvaigžde kaip grupių „Uriah Heep“ ir „Lucifer‘s friend“ ex-vokalistu John Lawton ir sulaukė audringo publikos palaikymo bei teigiamų žiniasklaidos atsiliepimų. Ilgai nelaukę 2007 balandžio mėnesį SBS išmeta į muzikinę rinką sekantį albumą „Tik mėnulio šviesa...“, didžiausio metalinio webzino „HardHarderHeavy“ įvertintą 6 iš 7 galimų balų. Ten pat TOP REVIEW 15 SBS su 342 balsais atsiduria 2-oje vietoje po MANOWAR, aplenkę PINK CREAM 69 ir SAXON. 2008 metų pabaigoje SBS išleido jau trečią albumą "The Gambler" prie kurio darbavosi tokie žinomi sunkioje scenoje žmonės kaip garso režisieriai Edis Gnedovskis ("Soundivision", Latvija). Giedrius Litvinas ("MA-akustika", Lietuva), Mika Jusilla ("Finnvox", Suomija), fotografė Renata "Crazytė" Drukteinytė, taip pat kviestiniai vokalistai. Albumas puikiai įvertintas žymiausių užsienio leidinių (balais): METAL TO INFINITY - 84/100, HARDHARDERHEAVY -6,5/7, METAL EXPRESS RADIO - 8,5/10, THE METAL OBSERVER - 8,5/10.

Dabartinė SBS sudėtis: Vitalis „Don Vito“ Kairiūkštis – Vokalas, Kostas Balčiūnas – Gitara, Martynas „Meška“ Garbačas – Bosinė gitara, Šarūnas Venckus – Mušamieji, Ramūnas Jasutis – Klavišiniai.

Šie metai grupei ypatingai svarbūs – dienos šviesą išvydo naujas, jau ketvirtas grupės albumas „Heaven can wait...“, kuris pirmą kartą grupės istorijoje tapo tarptautiniu – kaip išdidžiai praneša grupės vokalistas Vitalis „Don Vito“ Kairiūkštis klavišų partijos patikėtos kviestiniams muzikantams - italų kilmės klavišų virtuozui Maestro Mistheria ir kitai ne mažiau spalvingai asmenybei – vokiečiui Ferdy Doernberg, kuriam darbas su SBS yra jau 189 CD ir kuris geriausiai žinomas iš grupių Axel Rudi Pell ir Rough Silk. Kaip visada eilinis grupės SBS netikėtumas fanams – daina "Roko Religija" atlikta kartu su mergaičių choru „Liepaitės“ ir visu būriu kviestinių muzikantų.

Naujasis SBS darbas „Heaven can wait...“ puikiai vertinamas žymiausių užsienio leidinių (balais): METAL TO INFINITY - 83/100, HARDHARDERHEAVY -6,5/7, METAL TEMPLE - 8/10, STORMBRINGER - 4,5/5 (muzikinis redaktorius Django parašė labai paprastai – 2013 dar nieko geresnio negirdėjau!). O vienu įspūdingiausių SBS naujų projektų turėtų tapti roko misterija „Diagnozė: SBS“, kuria ruošiamasi „supurtyti“ beužankantį Lietuvos muzikinės industrijos ežerą ir nudžiuginti SBS fanus visame pasaulyje.